REKRUTACJA DLA RODZICÓW INFANT TODDLERS PRZEDSZKOLE INTEGRACJA Galeria Kontakt

Sprawdź, kogo poszukujemy do naszego zespołu ?

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Integracyjne Przedszkole Montessori "Mały Odkrywca", to miejsce, w którym zespół  zaangażowanych, doskonale przygotowanych i  kreatywnych osób, każdego dnia buduje miejsce przyjazne dziecku. W którym dbamy o to, aby każdy przedszkolak czuł się wyjątkowym i ważnym. Od dziewięciu lat jesteśmy wierni słowom, które obraliśmy za motto naszej placówki: "Mały człowiek, wielki szacunek".

Ponieważ jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego, aby pracować z małym dzieckiem ...

  • Ponieważ zatrudniamy tylko i wyłącznie ludzi z pasją, dla których młody człowiek, wielki szacunek, to myśl codzienna w pracy, w trudzie i w radości.
  • Nasze przedszkole zostało wpisane do rejestru szkół i placówek niepublicznych m. st. Warszawy pod numerem 170/PN 
  • Realizujemy międzynarodowy program Montessori w zakresie edukacji najmłodszych (2,5-6) , który jest zgodny z podstawą programową i wymaganiami MEN.  
  • Nasi nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawniające do pracy w przedszkolach w Polsce.
  • Ponieważ jesteśmy nauczycielami po polskich oraz międzynarodowych uczelniach, gdzie zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje do pracy w systemie pedagogicznym Montessori.
  • Ponieważ są wśród nas:  nauczyciele wychowawnia przedszkolnego, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele języka angielskiego, pedagodzy specjalni i terapeutyczni, psycholog, logopedzi, terapeuci, a także specjaliści i instruktorzy zajęć.


Dyrektor Centrum Edukacji Montessori,

Nauczyciel Montessori (MACTE)