REKRUTACJA DLA RODZICÓW INFANT TODDLERS PRZEDSZKOLE INTEGRACJA Galeria Kontakt

Sprawdź, kogo poszukujemy do naszego zespołu ?

Rekrutacja do programu PRZEDSZKOLNEGO

Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Państwu w poszukiwaniu i wyborze przedszkola dla Państwa dziecka.

Proces rekrutacji do przedszkola jest otwarty. Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22 marca br. o godzinie 17:00 w budynku przy ul.Zerzeńskiej 10b.  Podczas spotkania będziecie mogli Państwo poznać naszych nauczycieli, dowiedzieć się o metodzie Montessori, a także obejrzeć nasz budynek i porozmawiać o programie Centrum Edukacji Montessori Wawer.

Jeśli chcecie Państwo umówić się na spotkanie z osobą odpowiedzialną za rekrutację do programu, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą e-mail. Pozostajemy do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną: e-mail: sekretriat.cem@gmail.com lub telefonicznie +48 668 59 64 64 

Etap I rekrutacji do naszego programu : Uczestnictwo obojga rodziców /opiekunów w dwuetapowym warsztacie rekrutacyjnym (jako warunek obowiązkowy) .

Etap II rekrutacji do naszego programu : Złożenie w sekretariacie szkoły Ankiety - zgłoszenia dziecka do przyjęcia do programu Infant / Toddlers / Przedszkolnego. Zapoznanie się rodziców/ opiekunów ze Statutem przedszkola oraz Cuccriculum  programu Centrum Edukacji Montessori Wawer.

Etap III rekrutacji do naszego programu : Uczestnictwo obojga rodziców w zajęciach, podczas których będzieci mieli Państwo okazję obejrzeć naszą pracę w praktyce, podczas regularnej pracy grupy przedszkolnej/Infant/Todelers. Po wizycie w klasie, odbędzie się spotkanie z dyrektorem i/lub kierownikiem, którzy odpowiedzą na Państwa pytania.

Etap IV rekrutacji do naszego programu : Dostarczenie dokumentów oraz podpisanie umowy o sprawowanie opieki. Zapraszamy.