REKRUTACJA DLA RODZICÓW INFANT TODDLERS PRZEDSZKOLE INTEGRACJA Galeria Kontakt

Sprawdź, kogo poszukujemy do naszego zespołu ?

4 Jesienny Obóz Integracyjny Szkoły

4 Jesienny obóz  integracyjny uczniów naszej szkoły ...

I tak oto przez kolejne cztery dni będziemy zamieszkiwać Beskid Żywiecki.  Wesołym autokarem 53 osoby wyjechały na jesienny wyjazd integracyjny.   No cóż... dojechaliśmy, był czas na zabawę, spacer, obiadokolację i wieczorne śpiewanie i bajanie ... młodzież zaskoczyła belfrów wielce, ponieważ jeszcze przed ciszą nocną, zakończyła swoje towarzyskie podboje. A zatem do rana!

* * *

Wtorek upłynął nam pod hasłem poszukiwań i zadań nad projektami, nad którymi pracujemy w klasach. Każda z naszych klas wcieliła się w inne plemię, zamieszkujące Afrykę. Spacer, przygotowywanie afrykańskich ozdób, przygotowywanie tańców afrykańskich, a także poszukiwanie informacji o sposobie życia ludności poszczególnych plemion, to tematy, które nas zajmowały we wtorek.

Wieczór wtorkowy był dla nas szczególnie przyjemny !!!

Po pierwsze klasa III m miała prezentację swojego plemienia Masajów.  Występ  ze śpiewem i tańcami masajskimi, w wykonaniu uczniów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania !!! Musicie to zobaczyć kochani, jak tylko wrócimy do szkoły :) Ponadto gościliśmy na kolacji i wieczorze ze slajdami wyjątkową osobę. Misjonarz, z pochodzenia pół ślązak, w połowie Góral od wielu lat żyje pośród Masajów i z nimi dzieli piękne i trudne chwile w stepowych warunkach przyrodniczych. Nasz gość opowiadał barwnie o swojej pracy, o swoich masajskich przyjaciołach, a wszystko zobrazował nam prezentacją slajdów :)