REKRUTACJA DLA RODZICÓW INFANT TODDLERS PRZEDSZKOLE INTEGRACJA Galeria Kontakt

Sprawdź, kogo poszukujemy do naszego zespołu ?

IV zgrupowanie żeglarskie - Zegrzynek 2015

4 maja 2015 r. (...) To już dziś ... wyjechaliśmy na IV zgrupowanie żeglarskie. Tym razem powitał nas Zegrzynek. Pomimo tego, że pogoda nas nie rozpieszczała, bawiliśmy się przednio. Chociaż gdyby spojrzeć na to inaczej, może właśnie pogoda sprzyjała zabawie? Nie było ani za zimno, ani za gorąco, a nam chciało się działać.

Za nami gra, dotycząca bezpieczeństwa i bezpiecznych zachować, w której zdobywaliśmy dla każdej ekspedycji koła ratunkowe. Nikomu nie przypadł w spadku tak zwany "topielec", a to oznacza, że całkiem dobrze znamy się na zasadach bhp.

Od początku, jako kandydaci do ekspedycji, która ma wyruszyć na ratunek Kolumbowi, byliśmy przeszkoleni z musztry. Coraz szybciej i coraz sprawniej stawiamy się na zbiorki.

W międzyczasie był lunch, szkolenie z podstaw udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, kolacja, wieczór z żoną Kolumba, która poprosiła nas o pomoc, ponieważ otrzymała butelkę, a w niej list, w którym Krzysztof Kolumb prosi o pomoc i wsparcie jego drugiej ekspedycji. Poza tym śpiewanki i wdzięczności. Tak, tak kochani, to nie pomyłka. Każdy, kto tylko poczuł w sercu potrzebę wypowiedzenia wdzięczności na dziś, wieczorem miał taką możliwość.

"Jestem wdzięczna za was wszystkich, bo co by znaczyły najlepszy ośrodek i obóz, gdybym była tutaj sama, bez was..."

"Jestem wdzięczny na wspaniałe, urokliwe miejsce, wodę, pięknie urządzone pokoje i smaczne jedzenie (...)

"A ja jestem wdzięczna za to, że tutaj jestem"

"Jestem wdzięczny za to, że jestem w pokoju z przyjacielem"

Te i inne wdzięczności pojawiły się dzisiaj, jako podsumowanie dnia.